Q&A

Najczęściej zadawane nam pytania

Jak zapisać dziecko na zajęcia?
Zapisy na nasze zajęcia odbywają się poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Można go wypełnić albo poprzez naszą stronę internetową (www.5talentów.pl) albo na miejscu bezpośrednio przed zajęciami. Po wypełnieniu zgłoszenia zapraszamy na pierwsze bezpłatne zajęcia. Po nich – jeśli będą Państwo zdecydowani – podpisujemy umowę.

Jakie dodatkowe korzyści wynikają z umowy?

Po pierwsze otrzymują Państwo elektroniczny klucz do wejścia. Mają Państwo również dostęp do indywidualnego konta w elektronicznym dzienniku. Dzięki temu będzie można samemu sprawdzać stan konta oraz w wygodny sposób dokonywać opłat, a także zamawiać usługi dodatkowe. Nasi stali klienci będą mogli bezpłatnie brać udział w organizowanych przez nas cyklicznie eventach oraz imprezach okolicznościowych.

Czy dziecko może brać udział w zajęciach dedykowanych dla innej grupy wiekowej?
Oczywiście. Wychodzimy naprzeciw Państwa potrzebom. Grupy wiekowe mają charakter umowny. Wystarczy porozmawiać z prowadzącym zajęcia. Staramy się, by dzieci mogły indywidualnie rozwijać swoje talenty.

Opłata za zajęcia jest miesięczna. Co jeśli dziecko zachoruje lub z innego powodu nie będzie mogło uczestniczyć w zajęciach?
Zajęcia mogą być odrabiane: albo w innej grupie wiekowej albo dziecko może iść na inne zajecia w tej samej grupie wiekowej.

Czy na zajęcia trzeba się jakoś szczególnie przygotować?
Okrycie wierzchnie (kurtki, szaliki, czapki itp.) prosimy zostawiać na zewnątrz sal, w przeznaczonym do tego miejscu. Najlepiej kiedy dziecko przychodzi na zajęcia w luźnym stroju umożliwiającym swobodę ruchów. Zachęcamy by na zajęcia twórcze ubierać dziecko albo w odzież, która może się pobrudzić albo w fartuszki zabezpieczające. Wszystkie materiały potrzebne do zajęć zapewnia Pracownia w ramach opłaty za zajęcia.

Jak można zrezygnować z zajęć?

Prosimy jedynie o zgłoszenie takiej ifnormacji drogą mailową albo bezpośrednio u instruktora z minimum tygodniowym wyprzedzeniem przed rozpoczynającym się kolejnym miesiącem.

Co jeśli zajęcia nie odbędą się ze względu na chorobę instruktora?

Będą one odrabiane w dogodnym dla uczestników terminie.

Do kiedy trzeba uregulować opłaty za zajęcia?

Do 5 dnia każdego miesiąca.