O NAS

Od rysunku i malarstwa do architektury

Tu odkrywają talenty dzieci

Pracownia 5 Talentów

Szukasz miejsca w którym ktoś potrafiłby wyłapać talenty Twojego dziecka? Miejsca w którym ludzie mają w sobie ogromne pokłady twórczości i zarażają kreatywnością najmłodszych? Trafiłeś idealnie! Witamy w Pracowni Twórczego Rozwoju 5 Talentów!

Pracownia 5 Talentów to projekt nowatorski. Łączymy wartości chrześcijańskie i naukę artystyczną opartą o najlepsze metody edukacyjne. Zajęcia w Pracowni prowadzą ludzie, którzy w swoim życiu kierują się wartościami chrześcijańskimi. Ważne dla nas są: szacunek, miłość i poszanowanie dla indywidualnej wrażliwości dziecka. Chcemy rozwijać w uczniach pasje i talenty jako potencjał dany im przez Boga.

Gama zajęć w Pracowni Twórczego Rozwoju 5 Talentów jest bardzo szeroka. Począwszy od warsztatów rysunku i malarstwa poprzez ceramikę artystyczną, grafikę warsztatową na architekturze skończywszy. Wszystkie nasze zajęcia prowadzone są nowatorskimi, sprawdzonymi metodami. Szczegóły w zakładce „zajęcia”

Stawiamy na wszechstronny rozwój dzieci. Bardzo ważne jest dla nas, żeby najmłodsi nie tylko zdobywali wiedzę i umiejętności, ale także uczestniczyli w życiu kulturalnym i społecznym. Warto, by dzieci umiały zdobyte umiejętności wykorzystać w życiu codziennym. Dlatego też intensywnie współpracujemy z instytucjami kultury, realizując wszelkie twórcze i obywatelskie projekty.

W Pracowni Rozwoju Twórczego 5 Talentów odbywają się nie tylko zajęcia, szkolenia i kursy. Dzieci mogą wziąć udział także w półkoloniach ze sztuką, prowadzone są warsztaty dla szkół oraz przedszkoli, a także imprezy okolicznościowe tak jak na przykład: artystyczne urodzinki.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! Pozwól nam wyłowić najpiękniejsze talenty, które posiada Twoje dziecko!

Twórczy Rozwój

Każde dziecko jest uzdolnione i ma talent – często nie tylko jeden. Wystarczy odrobina kreatywności oraz innowacyjnego podejścia do edukacji, by ten talent wyłapać. A później go pielęgnować i odkrywać kolejne.

Każde dziecko jest kreatywne i twórcze. Jednak wsadzone w ramy dzisiejszego świata często te dwie zdolności gubi. Warto zrozumieć, że kreatywność jest tak samo ważna w edukacji, jak chociażby nauka pisania. Niestety przez wielu twórczość i kreatywność jest spychana na boczny tor.

Ważne jest, by próbować, poznawać oraz poszukiwać swoich pasji. A potem nie bać się popełniać błędów. Bo dzięki nim można tworzyć rzeczy oryginalne. Większość dzieci zanim dorośnie traci zdolność oswojenia pomyłki i boi się popełniać błędy. A bojąc się błędów pozbawiamy ludzi zdolności do bycia kreatywnymi.

Jak mówił Picasso „wszystkie dzieci rodzą się artystami”. Pozwólmy im na to, pomóżmy im odkryć swoje talenty i wspierajmy kreatywność naszych najmłodszych!

Problemem większości z nas nie jest to, że mierzymy za wysoko i nam się nie udaje – ale to, że mierzymy za nisko i odnosimy sukces.

Ken Robinson